top of page

VELKÝ POKOJ

VELKÝ RODINNÝ POKOJ

Vhodné pro 4 osoby​

 

Velká ložnice nabízí opravdu velkou postel a dvě jednolůžka. Vše je vyrobeno z voňavého masivu místním truhlářem. Komfortní matrace, hygienické chrániče a jemně prané lůžkoviny zajistí jedinečný spánek, který vám zpříjemní váš pobyt. Najdete zde dostatek odkladového místa na zavazadla či dětskou postýlku. Pokoj má otevřený prostor až do štítu a krásné dřevěné trámy. Interiér je prosvětlený, každé ráno ho prostupují paprsky horského sluníčka. Dokonalý odpočinek a načerpání energie jsou zaručené.

MENŠÍ POKOJ 1

MENŠÍ POKOJ S ODDĚLENÝMI POSTELEMI

Vhodné pro 2 osoby​

 

Malá ložnice s kapacitou dvou lůžek nabízí jedinečný klid a pohodlí. Dřevěné postele z masivu vyrobené na míru místním truhlářem dopřejí odpočinek i po nejnáročnější procházce, výletu na kole či běžkách. Postele jsou oddělené, ale není problém si je přisunout k sobě, a mít tak velkou manželskou postel. Pohodlné matrace a teplíčko za každého počasí vám zajistí perfektní místo pro relax.

Čerstvý vzduch, celodenní klid a ranní kokrhání kohouta od sousedů je pro váš pobyt vždy zajištěno :).

MENŠÍ POKOJ 2

MENŠÍ POKOJ S JEDINEČNÝMI VÝHLEDY

Vhodné pro 2 osoby​

 

Druhá menší ložnice je vhodná taktéž pro dvě osoby. A i zde je nábytek z krásného masivu vyrobený na míru. Dostatek přirozeného světla i úchvatné výhledy do místní krajiny vám zpříjemní každý den vaší dovolené. Pohodlné postele jsou oddělené. Ale samozřejmě je lze spojit v jednu velkou.  Pokud hledáte klidné a příjemné útočiště pro vaši dovolenou, pak je pro vás chalupa u Františka, tím pravým ořechovým. Pohodlí a útulné prostředí malebné podhorské oblasti ve vás zanechají jen ty nejlepší zážitky.

KOUPELNA

V HORNÍM PATŘE

KOUPELNA U LOŽNIC

 

Koupelna v horním patře nabízí absolutní komfort všem návštěvníkům chalupy. Dvě umývadla, opravdu velká sprcha a WC je jen pár kroků od všech pokojů. Podlahové topení zajistí pohodlíčko i když za oknem mrzne či hustě padá sníh. No a pohled do zahrady při čištění zubů je nevšední zážitek nejen pro malé návštěvníky.

Tradiční interiér doplňují i designové mosazné prvky baterií a sněhově bílá, volně položená, oválná umývadla.

KUCHYŇ

A JÍDELNÍ KOUT

KUCHYŇ A JÍDELNÍ KOUT

 

Moderně vybavená kuchyň ve venkovském stylu nabízí skvělé zázemí pro vaření. Keramická deska, horkovzdušná trouba, myčka i mikrovlnná trouba. Vše je plně k dispozici. Najdete zde velké množství kuchyňského vybavení, jako jsou kastroly, pánve, prkénka či naběračky. Talíře i sklo všech tvarů a velikostí. Skleničky na víno i velké hrnky na horký zimní čaj. Příbory pro stolování uvnitř či na terase. Nářadí pro venkovní grilování a mnohé další. Masivní dubový stůl, ke kterému se vejde až 10 návštěvníků, tvoří skvělé zázemí pro rodinné posezení i slavnostní večeři.

ODPOČINKOVÝ

KOUTEK

POSEZENÍ U KRBOVÝCH KAMEN ČI TV

 

Pokud se chcete ponořit do říše příběhů a nachvíli si číst z vaší oblíbené knihy, koukat na televizi nebo jen tak rozjímat a naslouchat praskajícímu dřevu v krbových kamnech, tak tento koutek je právě pro Vás. Pohodlné sezení odstíněné od hlavní světnice nabízí úžasný klidný kout. No a pokud chcete jen velkým oknem koukat do zahrady na padající listí, zelenou zahradu či čerstvě poletující sníh, tak zde sedíte správně.

KOUPELNA

V DOLNÍM PATŘE

KOUPELNA U SVĚTNICE

 

Koupelna v dolním patře u hlavní světnice je opravdovým designovým skvostem. Je lazená do retro stylu a perfektně zapadá do celého stylu chalupy.

Zajímavými prvky jsou pískovcová klenba, retro umývadlo vsazené do starého truhlářského ponku, světla z vodovodních trubek či radiátor ze staré dílny. Užijete si zde jedinečnou atmosféru nejen při večerní lázni ve vaně, ale i kdykoliv jindy, když tuto místnost navštívíte.

Příjemné podlahové topení denní světlo a čerstvý vzduch zajistí komfort v kteroukoliv chvíli vašeho pobytu.

TERASA

VENKOVNÍ PROSTŘEDÍ U CHALUPY

 

Za chalupou se nachází veliká terasa. Prostorný stůl, pohodlné židle a dostatek místa na odpolední či večerní posezení. Snídaně na terase při ranním sluníčku má rovněž své kouzlo. Plynový zahradní gril značky WEBER je připraven poskytnout své služby všem milovníkům venkovního grilování a zajistit tak jedinečný gastronomický zážitek.

Zahrada za chalupou nabízí dostatek místa pro venkovní sporty nebo malou privátní rodinnou párty. Děti zde mohou volně běhat a dospělí se v klidu projít bosýma nohama v měkké trávě či ranní rose...

bottom of page